Kurumsal

bunkar-makina-dikeylogo1
bunkar-makina-hakkimizda1

KURUMSAL

BUNKAR MAKİNA FİLTRE SİSTEMLERİ -1986’dan beri…

bunkar makina hakkimizda2

Alarko’ da uzun yıllar çalışarak kazandığımız birimlerimizi daha pozitif hale getirebilmek için 1986 yılında mühendislik danışmanlığı ve imalat olarak faaliyete geçtik. Temeli iyi bir sektörden gelen birikimlerimizi geliştirerek endüstriyel toz toplama ve endüstriyel havalandırma konularında sektörde çözümler üretmekteyiz.

Fan üretiminin yanı sıra Jet-Pulse torbalı filtrelerde atılım yaparak, bugünkü konumumuza gelmiş bulunmaktayız. 1986’ dan bu yana ürettiğimiz fan ve toz toplama cihazlarının üstün kalite ve yüksek randımanları neticesinde yurtiçi ve yurtdışı üretimlerde bir çok değerli kuruluş tarafından beğeni ile tercih edilmekteyiz.

Bunkar Makina İmalat olarak üretim ve satış faaliyetlerini ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde yürütmektedir. Yıllar içerisinde kendisini daha çok geliştirebilen bir kurumsal kimlik edinen Bunkar Makina, yetkin personel kadrosu ile kendisini sürekli yenilemektedir. Başarısını sürdürülebilir kılmak için AR-GE faaliyetlerini arttırarak sürdürmektedir.

Bugün sizlerle olmanın verdiği güvenle çalışıyoruz.

SAYGILARIMIZLA…

Misyonumuz

Sektör lideri Bunkar Makina gelişen teknolojiye ayak uydurarak uzman ve yetkin kadrosuyla, en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefler.

Vizyonumuz

Çevreye ve insana değer veren Bunkar Makina, endüstrideki kirliliğin önüne geçmek adına gelişen teknolojiyi talip etmeye ve filtrasyon konusunda durmadan kendini yenilemeye özen gösterir.